live

Нардепам пропонують звільнити молодих українців від податків на доходи

З відкритих джерел

Молодь віком до 27 років може бути звільнена від податків на доходи, але за певної умови

Парламентський комітет з питань молоді та спорту рекомендує Верховній Раді ухвалити за основу законопроєкт №2301 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки молоді, яка навчається чи працює, та учасників бойових дій. Про це повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради.

Відповідне рішення було підтримане під час засідання комітету 4 грудня.

Зазначеним законопроєктом пропонуються такі нововведення:

- звільнити від податку на доходи фізичних осіб платників податків, які не досягли 27-річного віку, та учасників бойових дій протягом трьох років після закінчення перебування на військовій службі;

- дозволити включати до податкової знижки кошти, сплачені на користь вітчизняних закладів освіти для компенсації вартості здобуття відповідної освіти не лише платника податків та члена його сім’ї першого ступеня споріднення, а також членів його сім'ї другого ступеня споріднення;

- включати до податкової знижки проценти, сплачені за користування фінансовим кредитом, який використовується для здобуття освіти у вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладах;

- вдвічі збільшити граничний розмір суми, сплаченої на користь вітчизняних вищих та професійно-технічних навчальних закладів за здобуття освіти, яка не включається до оподатковуваного доходу.

На думку авторів законопроєкту, це дозволить стимулювати роботодавців приймати на роботу молодих спеціалістів. А молодь буде зацікавлена не виїжджати на заробітки за кордон.

Проте, за словами нардепів, при встановленні цих пільг має бути визначена максимальна сума доходу платника податків до 27 років, якому надаються ці пільги.

Раніше повідомлялося, що профільний парламентський комітет з питань молоді і спорту запропонував Кабінету міністрів розробити програму з надання пільгового довгострокового державного кредиту молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам на придбання житла.

Loading...
Loading...
Loading...