Лукаш: Ми їдемо на "нормандський" формат з позиції слабкого, у Зеленського – жодних козирів

Ексміністерка юстиції України Олена Лукаш Скріншот ZIK

"У зовнішній політиці, як і у внутрішній, не буває союзників, а бувають тільки інтереси"

Президент Володимир Зеленський, вирушаючи на зустріч у "нормандському" форматі, не має жодних козирів і не має команди, яка могла б їх надати.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш.

"Я не знаю про який статус можна говорити з позиції колоніальної держави, яку викликають на килим для того, щоб довести свої рішення. Ми їдемо на "нормандський" формат з позиції слабкого, і будь-які рішення там будуть Україні невигідні. Так, тому що слабких б’ють. У зовнішній політиці, як і у внутрішній, не буває союзників, а бувають тільки інтереси. Зараз інтереси великих гравців у тому, щоб зняти з Росії санкції, закінчити хоч якимсь чином цей конфлікт і забути про цей геморой у вигляді України, який заважає торгувати. Вибачте, за грубість, але так воно і є", – заявила Олена Лукаш.

Напередодні зустрічі у Парижі Олена Лукаш побажала президенту України Володимиру Зеленському удачі.

"Я не бачу у нього жодних козирів на руках. Ані одного. І я не бачу команди, яка могла би дати такі козирі. Понад те, я не бачу сталевої сили волі, яка дозволить вести переговори та реалізувати їх всередині країни", – заявила Олена Лукаш.

Гостя головного політичного ток-шоу також наголосила, що є прихильницею нового суспільного договору в Україні і "перезавантаження" країни

Нагадаємо, зустріч у нормандському форматі призначено на 9 грудня 2019 року в Парижі. Президенти РФ, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський не виключає, що під час саміту "нормандської четвірки" у Парижі обговорить з президентом Росії Володимиром Путіним продовження транзиту російського газу через Україну до Європи після закінчення чинного контракту на транзит.

Додамо, Володимир Зеленський ухвалив рішення провести закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України 7 грудня, у суботу.

Loading...