live

Лукаш: Чесних розслідувань не буде – правоохоронні органи очолюють ті, хто отримав вигоду від Майдану

Скріншот ZIK Олена Лукаш

"Посадок" не буде, бо вони вийдуть самі на себе"

Правоохоронні органи зараз очолюють люди, які отримали вигоду від Майдану, тож вони ніколи не дадуть правді прорватися, не буде чесних розслідувань, "посадок" і "весни" не буде.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявила колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш.

Ведуча головного політичного ток-шоу країни Наташа Влащенко згадала про зустріч президента Володимира Зеленського із студентами, яких побили на Майдані у 2013 році, й адресувала колишній міністерці запитання, чи дізнаються українці, хто винен у тому, що люди поклали своє життя.

Олена Лукаш вважає, що правду українці не дізнаються, оскільки в останні шість років в країні поширюють міфи, зокрема, про події на Майдані, про війну, про Крим.

"Правоохоронні органи очолюють зараз люди, які отримали вигоду від Майдану, і вони ніколи не дадуть правді прорватися, ніколи не буде ні одного чесного розслідування, ніяких "посадок" і "весни" не буде, бо вони вийдуть самі на себе. Аваков не може вийти на Авакова, Рябошапка – на Рябошапку, а член ради Майдану, заступник Рябошапки і наш головний військовий прокурор Чумак не може вийти на Чумака. Усе, коло неправди замкнулося", – заявила Лукаш.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура України фактично передала до Національного антикорупційного бюро України 20 кримінальних проваджень щодо подій на Майдані в 2013-2014 роках.

ГПУ назвала кількість осіб, яких визнали винними у справах Євромайдану.

Як повідомляли, у Генеральній прокуратурі України розпочалося службове розслідування за фактом можливої втрати матеріалів "справи Майдану".

Також повідомляли, що відділ у справах Майдану в ДБР очолив слідчий з Луганської області.

Loading...
Loading...
Loading...