live

"Кучер – Кудрявцев – Корупція!" Біля будівлі ДАБІ у Києві мітингують проти скандального призначення

УНН У Києві проходить мітинг проти корупціонерів Кучера, Кудрявцева і Строкача
загрузка...
загрузка...

Люди впевнені, що Сергій Кучер має тісний зв'язок з Максимом Микитасем

Під будівлею Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ) зібрався мітинг проти скандально-відомого корупціонера Сергія Кучера.

Мітингувальники обурені планами призначити його президентом державної корпорації "Укрбуд" і поставити "смотрящим" за всієї будівельної сферою, повідомляє КП в Україні.

Люди на мітингу впевнені, що Сергій Кучер має тісний зв'язок з Максимом Микитасем, який довів "Укрбуд" практично до руйнування, у результаті чого понад 13 тис. сімей ризикують залишитися без вже оплачених квартир.

Також мітингувальники обурені тим, що ексголова ДАБІ Олексій Кудрявцев, з яким Інспекція отримала звання "найбільш корумпованого держоргану", проштовхнув на голову відомства свого протеже Олександра Строкача. Люди впевнені, що зв'язка Кудрявцев-Строкач разом зі "смотрящим" Кучером несуть реальну загрозу для столиці.

В руках у протестувальників плакати "Кудрявцев і Строкач знищують Київ!", "Кучер – Кудрявцев – Корупція!", "Геть старих смотрящих!" та інші.

Відзначимо, що серед присутніх є як інвестори "Укрбуду", так і активісти, і просто небайдужі громадяни. Вони стверджують, що будуть виходити на вулицю доти, доки корупціонери Кудрявцев, Строкач і Кучер не будуть забрані від будівельної "годівниці".

Нагадаємо, раніше ЗМІ писали про плани Офісу президента призначити Сергія Кучера "смотрящим" за будівельною сферою. Зокрема, ініціативу в цьому напрямку виявляв один з ТОП-чиновників ОП.

 

Loading...
Loading...
Loading...