live

Італійські ЗМІ: У партії Медведчука набагато більше шансів виграти місцеві вибори, ніж у команди Зеленського

"Опозиційна платформа - За життя" народний депутат Віктор Медведчук

За інформацією видання, у ОПЗЖ набагато більше підтримки з боку українського населення

У разі проведення місцевих виборів на непідконтрольній Україні території, шанси на перемогу зможе отримати партія "Опозиційна платформа – За життя", головою політради якої є Віктор Медведчук.

Про це повідомляє італійський антиглобалістський сайт Сома Don Chisciotte.

Як зазначив автор статті, майже 74% жителів "ДНР" і "ЛНР" хочуть бачити у владі представників "Опозиційної платформи – За життя", у яких, за інформацією видання, набагато більше підтримки з боку українського населення, ніж у команди президента Зеленського.

"Шанси "Опозиційної платформи – За життя" (ОПЗЖ) Віктора Медведчука і Юрія Бойка виглядають краще, ніж у команди Зеленського", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що журналісти всесвітньо відомого видання National Geographic висловили свою думку щодо участі партії "Опозиційна платформа – За життя" на дострокових парламентських виборах і заявили, що тільки члени цієї політсили (ОПЗЖ – Ред.) запропонували конкретні кроки для полегшення життя українським громадянам.

"На недавніх парламентських виборах два регіони змінили свої уподобання і проголосували за "Опозиційну платформу – За життя"… Причина такого вибору полягає в тому, що тільки ця партія запропонувала конкретний крок для полегшення паралічу інфраструктури, а саме, відновити залізничне сполучення з Донецьком і Луганськом", – підкреслили у виданні.

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук неодноразово заявляв, що головною його метою є припинення бойових дій на Донбасі і повернення миру в Україну.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...