live

Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

ZIK
загрузка...
загрузка...

Про наступ на свободу слова, розстріли у центрі Києва і що наголосував парламент цього тижня, – детально на ZIKу

Напередодні ввечері, 6 грудня, на телеканалі ZIK транслювали головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми програми:

Свобода слова! Чому влада, що обіцяла відкритість і прозорість, йде у наступ на блогерів і ЗМІ?

Скандальний парламент! Чому депутати ані тижня не працюють спокійно і що наголосували цього разу?

Розстріл у центрі Києва і знову – учасники бойових дій серед підозрюваних! Чому держава не дає воїнам соціалізуватися і навіщо взагалі міністерство з питань ветеранів?

Окрім цього, Юрій Михальчишин та Макс Бужанський зійшлися у "Битві без компромісів"!

Все це, а також інтерв'ю з неочікуваним спецгостем - колишньою міністеркою юстиції України Оленою Лукаш у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти".

У програмі взяли участь: Олександр Дубинський, Сергій Томіленко, Олена Лукаш, Андрій Рева, Іван Крулько, Володимир Кальцев, Олег Синютка, Антон Поляков, Микола Скорик, Андрій Тарасенко та інші.

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут:

Попередні випуски проєкту "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.

Loading...
Loading...
Loading...