live

Для України ЗМІ – найбільший запобіжник, влада не може втручатись у медіа, – Кальцев

Скріншот ZIK
загрузка...
загрузка...

У Володимира Бородянського є й інші питання, які потрібно вирішувати, окрім медіасфери

Для таких держав як Україна четверта влада – найбільший запобіжник, зокрема, від корупції. Тому ті дії, які останнім часом влада чинить щодо ЗМІ, є недопустимими.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Володимир Кальцев.

Він переконаний: у міністра культури, молоді та спорту Володимира Бородянського є й безліч інших питань, які потрібно вирішувати, окрім медіасфери.

"Безперечно, те, що відбувається цього тижня, і проходило останнім часом, є недопустимим. Я як політик можу бути незадоволений якимось журналістом, мені це може не подобатись, особливо, коли вони проникають в особисте життя. Однак, думаю, для таких держав як Україна четверта влада – найбільший запобіжник  від корупції та багатьох речей, що можуть відбуватись за тоталітарної держави", – підкреслив Кальцев.

Він переконаний: те, що відбувається зараз навколо ЗМІ – недопустимо у нинішній Україні.  

"Коли хтось або якась кількість людей буде визначати журналіст правий чи ні, які критерії визначення дезінформації та інформації, карати, позбавляти ліцензії, створювати якийсь орган, що суб’єктивно визначатиме, хто хороший журналіст, а хто поганий, я вважаю, що це недопустимі речі. Тим більше, для тієї стадії, у якій перебуває наша держава", – підкреслив Кальцев.

Як відомо, 26 вересня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення позбавити телеканал "112 Україна" цифрових ліцензій, що призвело до зниження кількості глядачів мовника на 40%.

До цього, 5 вересня, регулятор вирішив звернутися до суду з проханням скасувати ліцензію телеканалу NewsOne, а також раптово призначив позапланову перевірку телеканалу ZIK.

Усі ці рішення мовники вважають незаконними і звинувачують регулятор у виконанні замовлення з боку влади.

Рішення Нацради вже засудили в Європейському парламенті та пообіцяли донести інформацію про дії української влади до європейських чиновників.

Згодом Верховна Рада утворила ТСК з рослідування відомостей щодо дотримання вимог законодавства під час зміни власників інформаційних телеканалів та забезпечення протидії інформаційному впливу Російської Федерації.

Loading...
Loading...
Loading...