За підсумками нормандської зустрічі можуть підписати незобов'язальний документ, - Пєсков

У РФ говорять про "стриманий оптимізм" в українсько-російських відносинах

Дмитро Пєсков. Фото: РИА Новости

Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков у ефірі одного із телеканалів заявив, що за підсумками саміту у нормандському форматі може бути ухвалено документ незобов’язального характеру. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з повідомленням, Пєсков розповів, що в Москві є "стриманий оптимізм" щодо перспектив українсько-російських відносин під час запланованого у Парижі саміту. Він наголосив, що лідери держав неодноразово конструктивно спілкувалися телефоном.

"Якщо такий самий конструктивний дух буде продовжено й під час очної зустрічі, це створить передумови для полегшеного виходу на якісь рішення, які хвилюють обидві сторони. Що це буде - ми знаємо весь набір проблем, - але яким чином це спільне розуміння буде знайдено під час зустрічі, наразі говорити передчасно", - зазначив Пєсков.

Водночас речник заявив, що, очевидно, усної чи письмової угоди за підсумками саміту не буде, адже "це було б завищеними очікуваннями, від чого ми, до речі, дуже енергійно застерігаємо".

З його слів, сама зустріч – це вже перший позитивний момент. Водночас другим позитивним моментом є те, що "було виконано домашню роботу", тому, можливо, певний незобов'язальний документ буде ухвалено.

Пєсков також розказав, що Володимир Путін проведе окремі двосторонні зустрічі з усіма учасниками "нормандського формату",

Нагадаємо, раніше помічник президента України Андрій Єрмак заявив, що Володимир Зеленський має намір продовжити закон "про особливий статус" після саміту "нормандської четвірки" у Парижі.

Loading...