live

Юлія Джима завоювала "срібло" в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді

Портал biathlon.com.ua Юлія Джима здобула першу нагороду для України у новому сезоні Кубка світу з біатлону

Як і рік тому, лік здобутим українцями медалям нового сезону Кубка світу стріляючих лижників відкрила Юлія Джима

Українка Юлія Джима через зіткнення з іншою біатлоністкою на тренуванні була змушена пропустити перші гонки сезону Кубка світу сезону-2019/2020. Навіть участь киянки в сьогоднішній індивідуальній гонці у рамках першого етапу в шведському Естерсунді довгий час була під питанням. Але в минулому сезоні у словенській Поклюці їй вдалося здобути першу особисту медаль саме в цій дисципліні. Напевно, перемога річної давності додала 28-річній українці Юлії Джимі додаткової мотивації зробити подвиг й сьогодні, 5 грудня, повідомляє офіційний сайт Федерації біатлону України.

Проблеми на стрільбі мали практично всі біатлоністки. З двома промахами француженки Жюстін Бреза і Жюлья Сімон зуміли до останньої стрільби Джими закріпитися на перших двох рядках фінішного протоколу, але в індивідуальній гонці святкувати перемогу задовго до її кінця не можна, і ця індивідуалка ледь не стала тому підтвердженням.

Джима стала єдиною біатлоністкою, кому вдалося закрити всі 20 мішеней. З таким результатом українка вирушила на фінішне коло з найкращим часом, але перевага над француженками була крихітною – 6 і 11 секунд над Бреза і Сімон відповідно. Проте, Юлія віддала на трасі всі сили і зуміла завоювати срібну медаль, програвши переможниці гонки лише 11 секунд.

Бреза здобула перемогу, а для Сімон це третє місце стало дебютним подіумом на Кубку світу. Екс-білоруска Дар'я Блашко після двох промахів на першому рубежі зібралася, в подальшому закрила всі мішені і набрала перші залікові очки вже в другій особистій гонці за Україну, ставши 21-ю. З трьома хвилинами штрафу вдалося набрати очки також Віті Семеренко і Анастасії Меркушиній, а ось Валі Семеренко п'ять промахів завадили потрапити навіть в ТОП-50

Біатлон. Кубок світу-2019/2020. Перший етап. Естерсунд (Швеція)

5 грудня. Жінки. Індивідуальна гонка 15 км (чотири вогневі рубежі)