live

Виконання Мінських домовленостей – це найкоротший шлях до миру, – Кацман

з відкритих джерел Політичний аналітик Володимир Кацман

"Двосторонні контакти принесуть більше користі"

На закритій зустрічі президентів України та РФ, яка може відбутися у Парижі у межах "нормандського" саміту, під час першого контакту керівників держав, вирішуватиметься багато питань, зокрема і тих, які залишаються за межами дипломатичних перемовин.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Експерт нагадав про оприлюднену інформацію щодо того, що напередодні саміту у "нормандському" форматі президенти України та РФ можуть зустрітися тет-а-тет. На його думку, саме на такій закритій зустрічі, під час першого контакту керівників держав, може вирішуватися багато питань, зокрема і тих, які залишаються за межами дипломатичних перемовин. Володимир Кацман переконаний, що такі двосторонні контакти принесуть більше користі, і якщо вони будуть відбуватися і після "нормандської" зустрічі, то це і стане найбільшим досягненням та рухом до миру.

"Я давно стверджую і давно у цьому переконаний, що тільки прямі перемовини між Україною та РФ, тільки прямі питання з нашої сторони, які ми будемо ставити відносно безумовного миру на Донбасі…; питання повернення Криму, а ці питання наразі взагалі знаходяться поза рамками, як я розумію, переговорного процесу, – ось такі всі нюанси можна вирішувати саме у двосторонніх контактах", – сказав Володимир Кацман.

Експерт також наголосив на тому, що виконання Мінських домовленостей – це найкоротший шлях до миру.

Нагадаємо, зустріч у нормандському форматі призначено на 9 грудня 2019 року в Парижі. Президенти РФ, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський не виключає, що під час саміту "нормандської четвірки" у Парижі обговорить з президентом Росії Володимиром Путіним продовження транзиту російського газу через Україну до Європи після закінчення чинного контракту на транзит.

Додамо, Володимир Зеленський ухвалив рішення провести закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України 7 грудня, у суботу. 

Loading...
Loading...
Loading...