live

Гонтарева потрапила до списку найвпливовіших жінок світу за версією Financial Times

Валерія Гонтарева Julia Berezovska / Press office NBU

Читачі британської газети позитивно оцінили внесок Гонтаревої у боротьбу з корупцією

Колишня голова Національного банку України Валерія Гонтарева потрапила до списку найвпливовіших жінок світу у 2019 році за версією британського видання Financial Times.

Про це написали у виданні Financial Times.

Зазначається, що Валерія Гонтарева увійшла до списку найвпливовіших жінок світу у 2019 році, за версією британської газети, яка щорічно в грудні присвячує один випуск FT Weekend Magazine найвпливовішим жінкам року.

Кандидатуру Гонтаревої запропонували читачі видання, які позитивно оцінили її внесок у боротьбі з корупцією.

"Гідним кандидатом була б Валерія Гонтарева, яка мала справу з різними атаками, і фізичними, і юридичними, а також зазнала удару по репутації, через її розслідування корупції в Україні", - зазначили коментатори видання.

Цього року читачі запропонували 100 кандидатур на звання найвпливовіших жінок світу, редакція вибрала 16 кандидатур.

Окрім ексочільниці Нацбанку України, до списку увійшли шведська екоактивістка Грета Тунберг, прем’єр-міністр Норвегії Ерна Сульберг, американська сенаторка Елізабет Уоррен  та спікерка палати представників США Ненсі Пелосі.

Нагадаємо, в червні колишня голова Нацбанку Валерія Гонтарева заявила, що олігарх та ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський погрожує їй. Останні 10 місяців вона живе у Лондоні, де викладає у Лондонській школі економіки, а повернутися в Україну наразі не може, зокрема, через "відсутність верховенства права у країні".

 

Loading...
Loading...
Loading...