live

Україна увійшла до списку країн із найбільшою захворюваністю на кір

Відмова від щеплень є однією із причин зростання захворюваності

Кір. Фото ukrinform.ua

Україна увійшла до п'ятірки країн, на які припадає майже половина всіх випадків захворювання у світі. Про це повідомляє ВВС Україна.

Згідно з повідомленням, відповідний звіт про ситуацію із кором у світі спільно зробили Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ), ЮНІСЕФ та Центр контролю та профілактики захворювань США (CDC).

Слід зауважити, що окрім України, до п'ятірки країн, на які припадає майже 50% всіх випадків захворювання на кір у світі, увійшли Демократична Республіка Конго, Ліберія, Мадагаскар та Сомалі.

Як зазначається, у ВООЗ наголошують, що найбільшу небезпеку кір несе немовлятам і маленьким дітям, адже вони ризикують отримати смертельні ускладнення. Найбільша кількість смертей через кір у світі зафіксована серед дітей віком до 5 років.

Щодо України, то тут спалах кору почався у 2017 року. Відтоді захворіли понад 115 тис. людей, 41 людина померла, серед них 25 дітей. За даними ВООЗ, цьогоріч показники залишилися на тривожно високому рівні, адже станом на 6 листопада 2019 року в Україні було зареєстровано понад 58 тисяч випадків захворювання та 20 смертей.

Нагадаємо, напередодні у Міністерстві охорони здоров'я України заявили, що в країні зафіксували зростання захворюваності на грип. За минулий тиждень на грип захворіли 170 950 людей, із них 69% – діти.

Loading...