live

У Львові онкологи видалили гігантську 20-кілограмову пухлину

Вікіпедія Операція
загрузка...
загрузка...

Протягом року жінка не могла піднятися з ліжка

У Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі хірурги провели складну операцію із видалення величезної 20-кілограмової пухлини. Про це повідомляє Гал-інфо.

Як зазначається, пацієнтка звернулася до медичної установи у важкому стані, після чого була госпіталізована.

ʺДо нас звернулася жінка з надвагою і гігантською пухлиною м’яких тканин передньої поверхні стегна. Пухлина заважала жінці нормально рухатися, вставати, виконувати найменші фізичні навантаженняʺ, - зазначив заступник директора онкоцентру Олег Дуда.

У зв'язку з цим пацієнтці терміново було призначено операцію, проте підготовка до хірургічного втручання тривала місяць.

За словами чоловіка, пацієнтка протягом року перебувала вдома та майже не піднімалася з ліжка.

Після видалення пухлини спеціалісти встановили, що новоутворення під назвою фіброліпома гігантських розмірів було доброякісним. Попри це пухлина токсично впливала на організм жінки, адже мала значний розпад.

Такі пухлини виникають із м’яких тканин тіла. Вони виникають генетично. Трапляються у людей з надвагою. Зараз пацієнтка важить 142 кг. У момент коли вона до нас звернулася, її вага становила 170 кг. За місяць підготовки до операції її вагу зменшили на 10 кгʺ, - пояснив лікар.

За словами медика, у світовій практиці існують лише два таких випадки. У першому випадку пухлина важила 24 кг, а в другому – 16 кг. Крім цього, цей складний клінічний випадок може стати єдиним в Україні та другим за розміром у світі.

Нагадаємо, нещодавно у Києві хірурги провели новонародженій дівчинці операцію з видалення пухлини, маса якої становила майже половину ваги дитини.

Loading...
Loading...
Loading...