live

У холодній кімнаті і з порожнім холодильником "95 квартал" сприймати не будеш, – Шуфрич

Нестор Шуфрич
загрузка...
загрузка...

Насправді у влади є всі можливості вдвічі покращити життя 10 мільйонам українців

Влада може вдвічі підняти мінімальну та середню пенсії. Для цього потрібно перерозподілити бюджетні видатки, зокрема – на силові структури.

Про це в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич.

"Як би хто не любив "95 квартал", у холодній кімнаті з порожнім холодильником на голодний шлунок його сприймати не будеш", – підкреслив Шуфрич.

Він переконаний: влада має можливість вдвічі підняти мінімальну та середню пенсії. Відтак – вдвічі покращити життя 10 мільйонам українців. Адже, за його словами, у наступному бюджеті – 150 мільярдів гривень прихованих доходів.

"Окрім того – перерозподілити купу видатків, які направили на корупційні схеми в "Укравтодорі", у тому числі в межах Міністерства інфраструктури. Скоротити видатки на силові структури –  це ще понад 100 мільярдів", – підрахував Шуфрич.

Він додав: вважає, що 50 мільярдів слід виділити на систему охорони здоров’я, а решту віддати на соціальні програми, зокрема – на пенсії.

Як повідомлялось раніше, народна депутатка України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Наталія Королевська повідомила, що у Раді зареєстрували проєкт щодо пенсійних виплат, який, сподівається, ухвалять у парламенті.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський дав доручення Міністерству соціальної політики України розробити та впровадити систему електронного призначення пенсії. За її допомогою можна буде перевірити розмір нарахованої пенсії, отримати консультацію спеціаліста та подати документи для призначення пенсії без особистої участі.

Loading...
Loading...
Loading...