live

Трамп заявив, що під час розмови із Зеленським думав тільки про США

Global Look Press/Eibner/expa/Johann Groder

Він стверджує, що Україна багато знає про переживання США

Президент США Дональд Трамп сказав, що під час телефонної розмови із президентом України Володимиром Зеленським він просив про послугу виключно для США, не маючи на увазі себе.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Трамп використав гру слів (мова йде про схожість написання слів us у значенні "ми, нас" та US у значенні "сполучені штати").

Він зазначив, що, говорячи слово "нам", він думав про США, про всю країну.

"Я сказав у своєму телефонному дзвінку президенту України: "Я хотів би, щоб ви надали США послугу, тому що наша країна багато чого пережила і Україна багато знає про це". Під словом "нам" я маю на увазі США, нашу країну", - написав Трамп.

Також він додав, що хотів, щоб генеральний прокурор США подзвонив Зеленському або його людям.

У той же час президент Америки зауважив, що демократи повинні вибачитися перед американським народом на фоні всіх подій.

Нагадаємо, наприкінці вересня Палата представників США проголосувала за імпічмент Трампа. Спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про початок формальної процедури, яка покликана визначити, чи є підстави для імпічменту президента Дональда Трампа.

Рішення було прийнято після оприлюдненої стенограми телефонної розмови Трампа з Зеленським. Глава Білого дому кілька разів намагався змусити президента України співпрацювати з Руді Джуліані, особистим адвокатом Трампа, в рамках справи Джо і Гантера Байденів.

Loading...
Loading...
Loading...