live

Пожежа в Одесі: У МВС ініціюють посилення відповідальності за недбале ставлення до пожежної безпеки

Антон Геращенко

"Бюджетні установи кажуть – у нас немає грошей на вогнегасники, і це закінчується трагедією"

У Міністерстві внутрішніх справ України після трагедії в одеському коледжі ініціюватимуть більш жорстку відповідальність за неналежне ставлення керівників бюджетних установ до пожежної безпеки.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Заступник міністра прокоментував трагедію в Одесі, де напередодні, нагадаємо, спалахнула пожежа в коледжі.

"Те ставлення керівників вузів, шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я, інших бюджетних організацій до пожежної охорони, воно і призводить до того, що маємо цю одеську трагедію. На жаль, у нас робиться так, що бюджетні установи кажуть – у нас немає грошей на вогнегасники, у нас немає грошей на те, щоб відновити якісь пожежні шланги та інше, і це закінчується трагедією", – заявив Антон Геращенко.

Він нагадав, що нині 14 осіб вважають зниклими безвісти.

"Рятувальники зараз будуть приступати до розбирання завалів. Зрозуміло, що у нас є надія і ми будемо максимально швидко робити все необхідне для того, щоб розібрати ці завали. Але найголовніше – це попереджати такі речі. Тому я зараз звертаюся до мерів міст, до керівників бюджетних установ подивитися на цю жахливу трагедію. Зробіть усе необхідне, що є за законодавством у вас. Я буду разом з міністром внутрішніх справ пропонувати приймати більш жорстке законодавство, більш жорстку відповідальність за те, що керівники бюджетних установ просто не займаються нормальною пожежною охороною", – наголосив Антон Геращенко.

Заступник міністра зауважив, що після проведення розслідування особи, які відповідали за пожежну безпеку в одеському коледжі, відповідатимуть перед законом.

Нагадаємо, у середу, 4 грудня, у центрі Одеси зайнялася шестиповерхова будівля на розі вулиць Пушкінської та Троїцької, відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова". Вогонь спалахнув у приміщенні коледжу економіки, права, готельно-ресторанного бізнесу.

Станом на ранок 5 грудня в Одесі ще тривала ліквідація пожежі у коледжі. Внаслідок пожежі одна людина загинула та 27 осіб постраждали.

Як повідомляли, оприлюднено імена усіх постраждалих внаслідок пожежі в одеському коледжі.

Президент Володимир Зеленський доручив голові Одеської ОДА Максиму Куцому та всій місцевій владі з’ясувати всі обставини, що призвели до пожежі в коледжі. Loading...
Loading...
Loading...