live

Під час пожежі в Одеському коледжі не було сигналів про тривогу

В центрі Одеси сталася пожежа в будинку архітектурного пам'ятника "Думская"

Студенти та співробітники евакуйовувалися самостійно

Під час смертельної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що сталася 4 грудня, не було оголошено про тривогу. Про це повідомляє "Думская".

Як зазначається, студенти не одразу дізналися про пожежу та евакуйовувалися самостійно.

"Все почалося на третьому поверсі. Вчителька відкриває двері, а там вже туман. Дівчата, які вийшли, почали дзвонити тим, хто залишився нагорі. Запитують: "Ви виходите? Ви де?". Вони кажуть, що не було ніякої тривоги", - зізналася одна зі студенток.

Окрім цього, за словами свідків події, підлітки телефонували своїм родичам та близьким з палаючої будівлі, щоб попрощатися.

Також співробітники та студенти коледжу зазначають, що керівництво закладу протягом трьох років просило фінансування у Міністерства освіти для проведення ремонту, проте кошти так і не надійшли.

"Пожежна безпека знаходилася у жахливому стані. Вагонка на стінах, вузькі коридори, єдині сходи, стародавні ліфти, скупченість, захаращеність. Як таке допустили після всіх попередніх пожеж, незрозуміло", - пояснила студентка коледжу.

Нагадаємо, вчора, 4 грудня, в Одеській ОДА повідомили, що ймовірною причиною трагічної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, став несправний продовжувач.Loading...
Loading...
Loading...