live

Нацполіція порушила кримінальну справу щодо незаконної надбудови прокурора Кулика

Костянтин Кулик, Фото з відкритих джерел

Також є певні зрушення у справах про незаконне збагачення прокурора

Боротьба громадських активістів проти корупційної діяльності експрокурора Костянтина Кулика нарешті дала свої результати. Нацполіція порушила кримінальну справу щодо його незаконної надбудови у ЖК "Дипломат-Хол".

Про це заявив голова громадської організації "Міжнародний антикримінальний альянс" Богдан Воронцов, повідомляє 112.ua.

"Ми подавали кілька звернень до різних інстанцій: до Нацполіції, до Департаменту Архбудінспекції, до ДАБІ тобто. З КМДА нам вже дали відповідь, ми вже мали два засідання. Перше засідання – це була така неформальна зустріч із заступником Кличко, і друге – це вже була формальна зустріч щодо самої комісії. Зараз порушено кримінальне провадження в Головному управлінні Нацполіції міста Київ щодо незаконної надбудови на Володимирській, 15. Тому сподіваємося, що все ж таки правоохоронні органи будуть мати можливість, якщо цей поверх є незаконним, здійснити демонтаж та знесення незаконної надбудови", – розповів голова громадської організації "Міжнародний антикримінальний альянс" Богдан Воронцов.

У КМДА вже відбулося засідання комісії стосовно незаконних забудов. І питання щодо квартири Кулика також порушувалося.

"Те, що сьогодні за тими документами, які існують, це будівництво, ця надбудова незаконна, тому будемо працювати, щоб її прибрати", – повідомив заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Іван Шинкаренко зазначив, що вже є певні зрушення у справах про незаконне збагачення прокурора:

"31 жовтня ми провели перезапуск законодавства, що дозволяє дати рух справам Костянтина Кулика з приводу незаконного збагачення, і вже ми бачимо, що там дійсно вже є певні зрушення", – заявив нардеп.

Зусиллями активістів та народних депутатів прокурор Кулик був звільнений із ГПУ, однак тепер є вірогідність що його призначать в СБУ, і це викликає серйозне занепокоєння. Призначення скандального експрокурора в СБУ стане катастрофою – вважає кандидат політичних наук Дмитро Співак.

"Катастрофа, якщо Кулик з’явиться в СБУ. Це лакмусовий папірець на гідність нашого президента. Цього не можна робити, тому що Кулик став дуже токсичною фігурою, дуже одіозною фігурою, тому що Джуліані з ним зустрічався кілька разів, тому що Джуліані зустрічався з ексгенеральним прокурором Юрієм Луценком. Які документи передавали, у що? Яка мотивація була? А мабуть, було вербування. Треба ж перевіряти всі ці факти", – зазначив Співак.

Думку Дмитра Співака підтримує і народний депутат від фракції "Слуга народу" Олена Мошенець. Вона наголошує, що в оновленій правоохоронній системі мають працювати люди, які відповідають критеріям доброчесності та прозорості діяльності.

"Є такі чутки, що Костянтина Кулика можуть призначити в СБУ. Ми пам’ятаємо, що він не прийшов на переатестацію в ГПУ і був звільнений Русланом Рябошапкою. Це абсолютно нормальна ситуація, на яку всі очікували. Чесно кажучи, ось я працюю в антикорупційному комітеті, і громадські організації дуже багато звернень подавали саме з приводу цієї особи. Чому він досі в Генеральній прокуратурі, чому щодо нього там припинені певні провадження, чому він собі дозволяє будувати якісь подвійні квартири?" – заявила Мошенець.

Нагадаємо, журналісти "Бігус.інфо" провели розслідування і виявили, що прокурор Кулик надбудував додатковий поверх в елітному ЖК столиці без будь-якої дозвільної документації. Вже 9 грудня Київська міська державна адміністрація проведе спеціальне виїзне засідання та перевірку незаконної забудови Костянтина Кулика.

Loading...
Loading...
Loading...