live

Льовочкін про нормандську зустріч: Якщо Зеленський не домовиться про дві речі, це і буде справжня капітуляція

Сергій Льовочкін

"Меми" про червоні лінії – це політичні спекуляції"

Розмови про "капітуляції" та "червоні лінії" – це політичні спекуляції та спроби завадити президенту України Володимиру Зеленському виконати його передвиборчі обіцянки щодо встановлення миру в Україні.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Сергій Льовочкін.

Журналісти адресували парламентарю запитання щодо його позиції стосовно заяв представників політичних сил, які присутні у парламенті, що лунають напередодні зустрічі у нормандському форматі про так звані червоні лінії тощо.

"Я кажу прямо: всі "меми", точніше слова про червоні лінії, про капітуляцію – усе це політичні спекуляції. Бо єдина капітуляція буде в тому полягати, якщо президент не домовиться у нормандському форматі про дві речі: припинення війни і прискорення мирного процесу і друге – це про новий договір між Україною і РФ про постачання і транзит газу через нашу територію. Ми втратимо стратегічні можливості нашої газотранспортної системи і ми втратимо можливість зменшити комунальну платіжку для кожної людини. Якщо це не відбудеться, відбудеться справжня капітуляція", – заявив Сергій Льовочкін.

Депутат переконаний, що розмови про інші "капітуляції" – це політичні спекуляції і намагання завадити президенту Володимиру Зеленському виконати його передвиборчі обіцянки стосовно встановлення миру в Україні.

Нагадаємо, зустріч у нормандському форматі призначено на 9 грудня 2019 року в Парижі. Президенти РФ, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Президент України Володимир Зеленський не виключає, що під час саміту "нормандської четвірки" у Парижі обговорить з президентом Росії Володимиром Путіним продовження транзиту російського газу через Україну до Європи після закінчення чинного контракту на транзит.

Додамо, Володимир Зеленський ухвалив рішення провести закрите засідання Ради національної безпеки і оборони України 7 грудня, у суботу. 

Loading...
Loading...
Loading...