Команда Зеленського готова "побудувати стіну" на Донбасі у разі провалу переговорів із РФ

Андрій Єрмак

Наразі Україна налаштована на успіх переговорів

Помічник президента України Андрій Єрмак заявив, що у разі провалу мирних переговорів із Російською Федерацією, команда Володимира Зеленського готова "побудувати стіну" на Донбасі. Про це він сказав на зустрічі у Лондоні, передає "Європейська правда".

"Ми не будемо витрачати багато часу, якщо ми не побачимо з російської сторони бажання виконувати "Мінськ". Ми не будемо чекати роками, ми визначили обмежений час", - зазначив Єрмак.

Проте він не уточнив, скільки часу готові чекати у президента.

"І безумовно, хочу сказати, що Україна зробить все від нас залежне, щоб добитися припинення війни і миру дипломатичним шляхом. Але ми, безумовно, маємо і "план Б", - наголосив Єрмак.

За його словами, запасний план полягає у тому, щоб "будувати стіну і жити далі".

"Якщо ми не побачимо сьогодні готовності з боку РФ йти до мирного процесу, до виконання Мінських домовленостей, що ж, будемо тоді не в фігуральному плані будувати стіну і жити далі. У нас є друзі, будемо залучати і брати їхній досвід. Я маю на увазі в першу чергу Ізраїль", - пояснив помічник Зеленського.

Також він підкреслив, що команда президента України наразі налаштована на успіх переговорів.

Раніше повідомлялося, що команда президента Володимира Зеленського готова провести конституційну реформу за підсумками нормандського саміту та обіцяє обмежити можливі зміни питаннями децентралізації. Він додав, що про жодну федералізацію не йдеться.

Loading...