live

Дар'я Зевіна і Михайло Романчук вийшли у фінал Євро-2019 з плавання на короткій воді

Портал xsport.ua 23-річний плавець з Рівного Михайло Романчук – один з фаворитів фіналу Євро-2019 у плаванні на 1500 метрів вільним стилем
загрузка...
загрузка...

Михайло Романчук і Дар'я Зевіна спробують здобути нагороди у своїх фінальних запливах Євро-2019 з плавання у Глазго

Українські спортсмени Михайло Романчук та Дар'я Зевіна пробилися до вирішальних запливів чемпіонату Європи 2019 року з плавання на короткій воді, що триває у шотландському Глазго і тепер у своїх фінальних запливах спробують здобути перші нагороди до "синьо-жовтої" скарбнички, повідомляє xsport.ua.

"У Глазго на чемпіонаті Європи-2019 з плавання на короткій воді українець Михайло Романчук вийшов у фінал на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Результат Романчука з трьох запливів виявився другим", – йдеться в повідомленні.

Фінальний заплив чоловіків на дистанції 1500 метрів вільним стилем відбудеться завтра, 6 грудня.

Раніше у фінал на дистанції 100 метрів на спині серед жінок вийшла Дар'я Зевіна. У першому з двох півфіналів українка показала результат 57.47 секунди і стала третьою. У підсумку Дар'я увійшла в ТОП-4 за часом серед тих, хто не посів перше або друге місце у двох півфіналах і тим самим здобула путівку у фінал.

Додамо, що на попередній стадії змагань Дар'я Зевіна, для якої Євро-2019 у Глазго – це перший старт після довгої перерви у виступах, показала шостий результат.

Нагадаємо, чемпіонат Європи-2019 з плавання на короткій воді проходить у шотландському місті Глазго з 4 по 8 грудня. Всього учасники змагань розіграють 40 комплектів нагород.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...