live
Новини » Світ 881 Читать эту новость на русском

Білорусь не буде входити до складу Росії, - Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко. Фото: EPA-EFE/VASILY FEDOSENKO
загрузка...
загрузка...

Білоруський лідер також наголосив, що не має наміру підписувати документи про інтеграцію з РФ, які можуть завдати шкоди його країні

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що республіка незалежна країна, яка не буде входити до складу Росії. Про це він сказав у зверненні до депутатів Палати представників і членів Ради Республіки Національних зборів Республіки Білорусь VI і VII скликань, повідомляє БЕЛТА.

"Ми ніколи не збиралися і не збираємося входити до складу будь-якої держави, навіть братньої Росії. Головне запам'ятайте: я не пацан, який відпрацював 3-4-5 років президентом. І я не хочу перекреслити все, що зробив разом з вами, народом, створивши суверенну незалежну державу, щоб її зараз укласти в якийсь ящик з хрестом зверху. І кудись викинути або передати. Цього при мені не буде ніколи. Це наша країна. Ми суверенні й незалежні. Цим треба пишатися", - сказав Лукашенко.

Він також наголосив, що не має наміру підписувати документи про інтеграцію з РФ, які можуть завдати шкоди його країні. Крім того, білоруський президент розповів, що робота над програмою дій щодо поглиблення інтеграції двох країн у рамках Союзної держави і пакетом "дорожніх карт", а також угодами з "чутливих для обох сторін питань" знаходиться в завершальній стадії.

Одночасно очільник держави акцентував увагу на тому, що поки не вирішено низку принципових питань, зокрема щодо газу і нафти, в тому числі щодо поставок Росією "брудної" нафти (забрудненої хлоридами) нафтопроводом "Дружба" навесні 2019 року.

Нагадаємо, раніше Лукашенко заявив, що країні не потрібен альянс з Російською Федерацією, яка щороку підсовує нові умови.

Loading...
Loading...
Loading...