live

Зеленський про зустріч "нормандської четвірки": Ми піднімемо питання формату і термінів передачі кордону під український контроль

Володимир Зеленський.

EPA-EFE

Окрім цього, за словами президента, він має намір обговорювати в Парижі обмін "всіх на всіх"

Президент України Володимир Зеленський під час спільної зустрічі з прем'єр-міністром Швеції Стефаном Левеном заявив, що на саміті "нормандської четвірки" підніме питання формату і термінів передачі кордону під український контроль. Про це повідомляє ZIK.

"Дійсно на порядку денному будуть ті питання, які є в ком’юніке, але я чекаю більш розгорнутих відповідей. Відповіді - це просто слова, а ми хочемо дій з термінами. Я не знаю чи нам вдасться чи ні, але перша перемога, що ми зустрічаємось. Моряків і політичних полонених ми повернули, але не всіх. Я дуже хотів би, щоб Новий рік наші люди зустрічали зі своїми сім’ями вдома в Україні. Тому для мене це дуже особисте питання і дійсно хочу великого обміну, який має назву "всіх на всіх". Мене цікавлять всі наші, щоб вони всі були вдома", - зазначив глава держави.

За його словами, друге питання буде обговорюватися з приводу безпекової ситуації на Донбасі.

"Якщо всі сторони захочуть припинення війни, як хочемо саме ми, то ми можемо добитися серйозних результатів з приводу виведення всіх військ та незаконних озброєнь. Я впевнений, що ми будемо піднімати питання можливості місцевих виборів. Яким чином це буде відбуватися. Для нас найважливіше, щоб це відбувалось за законодавством України…Я впевнений, що ми піднімемо питання з приводу формату і термінів передачі кордону, українського кордону під український контроль", - наголосив Зеленський.

Нагадаємо, зустріч у нормандському форматі має відбутися 9 грудня у Парижі.

Loading...