live

Віктор Медведчук: Влада взяла курс на зрив домовленостей в "нормандському форматі"

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук
загрузка...
загрузка...

"Слуга народу" стає на позиції "партії війни"

Вчорашнє прийняття Верховною Радою України постанови "Про Заяву Верховної Ради України "Про першочергові кроки забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору"" стало черговою політичною провокацією чинної влади напередодні зустрічі в "нормандському форматі".

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук, інформує сайт політсили.

Віктор Медведчук нагадав, що президент України Зеленський напередодні зустрічі в "нормандському форматі" заявив про свою незгоду з Мінськими угодами в частині порядку проведення виборів на контрольованих територіях і встановлення контролю над кордоном.

Крім того, за його словами, вчорашнє прийняття Верховною Радою України постанови "Про Заяву Верховної Ради України "Про першочергові кроки забезпечення євроатлантичної інтеграції України – набуття повноправного членства України в Організації Північноатлантичного договору"" стало черговою політичною провокацією напередодні зустрічі в "нормандському форматі".

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук зазначає, що особливого цинізму цьому голосуванню додає те, що це було зроблено з подачі "Європейської солідарності", а підтримане партією "Слуга народу".

"Таким чином президентська політсила прямо задекларувала те, що давно є очевидним для всіх: спадкоємність по відношенню до політики попередньої влади, використання її ідеології, риторики і методів. "Слуга народу" стає на позиції "партії війни", не зацікавленої в мирному врегулюванні ситуації на Донбасі та виконанні Мінських угод", – обурений Віктор Медведчук.

Народний депутат додав, що в унісон з голосуванням у Верховній Раді лунають висловлювання глави МЗС України Вадима Пристайка, який в Лондоні заявив: "Якщо запитаєте, що небезпечніше (НАТО) – тероризм чи Росія, то я скажу, що не бачу різниці між ними".

"Подібна позиція керівника зовнішньополітичного відомства України є прямим шкідництвом. Зіставлення цих фактів дозволяє зробити очевидний висновок: нинішня українська влада, прагнучи зберегти поточний стан справ, взяла курс на зрив домовленостей у "нормандському форматі"", – резюмував голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що зберігаючи вкрай низький, жебрацький рівень пенсій для більшості пенсіонерів, уряд прем'єр-міністра Олексія Гончарука просто їх вбиває. Це пенсійний геноцид і ганьба України.

Loading...
Loading...
Loading...