live

В Одесі перешкодили незаконному відчуженню комунальної власності на понад 2 млн гривень

Власність хотіли переоформити на жителів ОРЛО

Відчуження комунальної власності пресслужба СБУ

Служба безпеки України блокувала незаконне відчуження в Одесі комунальної власності вартістю понад два мільйони гривень. Про це повідомляє пресслужба СБУ.

Згідно з повідомленням, державний реєстратор одного з одеських комунальних підприємств оформив пакет недостовірної документації для перереєстрації нерухомості установи на фізичних осіб з тимчасово непідконтрольних Україні територій Луганської області.

Як зазначається, було задокументовано, що для оборудок з майном він грубо порушував порядок проведення реєстрації речових прав нерухомого майна. Зловмисник вносив неправдиві дані до державного реєстру нерухомості та відчужував нежитлові приміщення, які належать до спільної власності територіальних громад Одеської області.

За фактом було проведено обшуки, а на три об'єкти накладено арешти. За попередньою оцінкою експертів, вартість потенційно незаконно відчуженого майна становить понад 2 млн грн. Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, військова прокуратура Західного регіону України вивчила стан збереження військового майна в одній з військових частин Львівщини і виявила нестачу бронетанкового майна на загальну суму понад 8,9 млн грн.Loading...
Loading...
Loading...