live

Трьом українським авіакомпаніям дозволили відкрити нові рейси

Pixabay Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Водночас одній авіакомпанії було відмовлено у наданні права на експлуатацію повітряної лінії "Київ – Стамбул – Київ"

Державна авіаційна служба України дозволила трьом українським авіакомпаніям Windrose, SkyUp та "Мотор Січ" відкрити нові рейси.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Надати ТОВ "Авіаційна компанія" Роза Вітрів "право на експлуатацію повітряних ліній Київ – Запоріжжя – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ – Одеса – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ – Львів – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ – Херсон – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ – Харків – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень); Київ – Дніпро – Київ (частота рейсів: 5 рейсів в тиждень)", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що такий дозвіл надається для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з / в Україну або в межах України, що представляють систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, з визначенням терміну дії прав до 28 березня 2020 року.

Також Державіаслужба надала авіакомпанії SkyUp право на польоти за напрямком Київ – Лісабон (Португалія) – Київ (з частотою – 2 рейси на тиждень) до 1 березня 2020 року.

Крім того, збільшено частоту виконання рейсів (з 3 до 4 рейсів на тиждень) авіакомпанією SkyUp напрямком Київ – Іракліон (Грецька Республіка) – Київ для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень.

SkyUp надали дозвіл на збільшення з двох до трьох разів на тиждень частоти виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень сполученням Одеса – Барселона (Королівство Іспанія) – Одеса. Авіакомпанії дозволили збільшити з трьох до семи рейсів на тиждень для виконання регулярних повітряних перевезень Київ – Одеса – Київ.

Авіакомпанія "Мотор Січ" отримала право на експлуатацію повітряної лінії Київ – Мінськ (Республіка Білорусь) – Київ (частота – 7 рейсів на тиждень) для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням необмеженого строку дії права. Також "Мотор Січ" отримала дозвіл для збільшення з 7 до 12 рейсів на тиждень сполученням Запоріжжя – Київ – Запоріжжя для виконання регулярних повітряних перевезень.

Водночас Державіаслужба відмовила авіакомпанії "Atlasjet Україна" у наданні права на експлуатацію повітряної лінії "Київ – Стамбул (Туреччина) – Київ".

Нагадаємо, Авіакомпанія SkyUp у літньому сезоні-2020 почне виконувати 4 рейси зі Львова в Іракліон (Греція), Батумі (Грузія), Бургас (Болгарія) і Барселону (Іспанія).

Loading...
Loading...
Loading...