Смертельна небезпека макіяжу: Вчені розповіли про бактерії у косметиці

Небезпечне нанесення макіяжу Pixabay

На мілілітр виходить понад 1 млн бактерій

Вчені з Астонського університету в Бірмінгемі виявили смертельну небезпеку макіяжу, зазначивши, що у косметичних засобах скупчуються мільйони бактерій, передає ВВС.

Згідно з повідомленням, дослідження показало, що 9 з 10 засобів для нанесення макіяжу і косметика забруднені потенційно смертоносними мікробами.

Вчені дізналися, що причиною є нехтування правилами гігієни. Жінки не миють кисті для макіяжу, а також ігнорують терміни придатності косметичних засобів.

Зазначається, що під мікроскопом вивчили 96 помад, 107 блисків для губ, 92 олівці для очей, 93 туші для вій і 79 спонжів. Виявилося, що кількість шкідливих мікробів склала понад 1 млн бактерій на мілілітр.

Також, в інших зразках показники забруднення були в 3-4 рази менше. Проте були виявлені, стафілокок, кишкова паличка, E.Coli, ентеробактерії і грибки.

Раніше повідомлялося, що споживачі все частіше цікавляться "зеленою" косметикою, яка виготовлена з натуральної сировини без застосування шкідливих компонентів. Як відрізнити екопродукт від псевдонатурального читайте у статті "Зелена" косметика і хитрощі маркетологів".

Loading...