Шуфрич: Питання газу – це питання президентів, а "кіндер-сюрприза" з "Нафтогазу" треба змінити

Народний депутат України (фракція «Опозиційної платформи – За життя») Нестор Шуфрич

"Ціни на газ ростуть, комунальні тарифи ростуть, а субсидії скорочуються"

Керівництво НАК "Нафтогаз України" треба змінити якомога швидше, оскільки воно діє не в інтересах українських громадян.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Нестор Шуфрич.

Ведучі поцікавилися у парламентаря, чи на зустрічі у "нормандському" форматі, яка має відбутися 9 грудня у Парижі, можуть порушити питання щодо транзиту газу і чи ця тема є питанням рівня президентів.

"Питання газу – це завжди питання президентів. Понад те, коли у нас моновлада. Вибачте, у нас Зеленський усюди. Поки що, крім "Нафтогазу", але там теж уже заявили, що буде оголошено конкурс і буде зміна керівника "Нафтогазу". Я вважаю, що цього "кіндер-сюрприза" треба змінити якомога швидше. Я вважаю, що він діє не в інтересах наших громадян, бо, маючи можливість знизити ціну на газ, а як наслідок – знизити комунальні тарифи для наших громадян і не принижувати людей субсидіями. Бо якщо ціна на газ піде вниз, підуть вниз і комунальні тарифи і не буде необхідності сплачувати ту кількість, у тому обсязі субсидії. Тоді, зрозуміло, буде скорочення. А наразі я не розумію: ціни на газ ростуть, комунальні тарифи ростуть, а субсидії скорочуються", – заявив народний депутат.

Нестор Шуфрич поставив риторичне запитання – хто в країні за умови зростання комунальних тарифів відчув себе заможнішим і відмовиться від допомоги держави у вигляді субсидій?

"Абсурдна, безвідповідальна позиція і керівництва "Нафтогазу", й уряду та влади в цілому. А для мене влада – це Зеленський", – резюмував нардеп.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський не виключає, що під час саміту "нормандської четвірки" у Парижі обговорить з президентом Росії Володимиром Путіним продовження транзиту російського газу через Україну до Європи після закінчення чинного контракту на транзит.

Нагадаємо, зустріч у нормандському форматі призначено на 9 грудня 2019 року в Парижі. Президенти РФ, України і Франції, а також канцлер Німеччини обговорять проблеми врегулювання конфлікту на Донбасі.

Loading...