live

"Промолчамс" та "непонимамс", – Бужанський назвав ключові "категорії" серед "слуг народу"

Скріншот ZIK Максим Бужанський
загрузка...
загрузка...

І розповів про "невиразних хлопчиків та дівчаток" у фракції

У фракції "Слуга народу" є чотири категорії депутатів – "возражамс", "одобрямс", "промолчамс", "непонимамс" та селекція за професійною ознакою.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Парламентар розповів, що фракція "Слуга народу" умовно поділяється на чотири категорії та перелічив їх (передаємо дослівно. – Ред.): "возражамс", "одобрямс", "промолчамс", "непонимамс".

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася, яка група є найбільшою. Нардеп зазначив, що це категорії "промолчамс" та "непонимамс".

"Є низка "комсомольців", а це просто картина (якби я був художником я б намалював ці захоплені очі та руки, це ж треба так вміти підняти руку!). Ненавиджу це все. Це навіть не Радянський Союз, це дещо таке, як це у них така радість на очах – я не розумію", – дивується гість програми.

Ведуча також адресувала гостю запитання щодо так званих груп впливу у фракції "Слуга народу", як-от групи Коломойського, Пінчука, "95 кварталу" та випадкових людей – чи дійсно вони існують.

"Групи впливу – вони інакше побудовані. Є селекція за професійною ознакою, насамперед. Тобто у юристів своє "кіно", в економістів – своє тощо", – сказав Максим Бужанський.

Що ж до випадкових людей, він навів приклад Ірини Верещук, яку долучили до "Слуги народу", знайшовши контакти у Фейсбуці. Нардеп назвав її стержнем політичної сили, на відміну від "невиразних хлопчиків та дівчаток".

А ось голову фракції Давида Арахамію Бужанський назвав "чарівним негідником", який є ідеальним лідером фракції "Слуга народу".

"На нього неможливо сердитися більше 5 хвилини. Буває, що хочеться дати ляпас, але це все на секунду, це людина, з якою всі емоції згладжуються", – зазначив Максим Бужанський.

Як повідомляли, виключена з фракції "Слуга народу" народна депутатка Анна Скороход заявила, що незабаром фракцію покинуть ще 11 депутатів.

Скандали, які розгораються у фракції "Слуга народу", дискредитують парламент в очах світу, вважають експерти. Неприємні історії у фракції також пояснюють тим, що людей набирали в "авральному режимі".

Loading...
Loading...
Loading...