live

Опубліковано закони щодо середньострокового планування доріг

Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

Закони стосуються внесення змін у законодавство та у Бюджетний кодекс

У парламентському виданні "Голос України" опубліковано закони про внесення змін до Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" та про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження середньострокового планування розвитку і утримання автомобільних доріг. Про це йдеться у випуску видання від 4 грудня.

Закону пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу та до законодавства, передбачивши що за бюджетними програмами, які здійснюються із використанням коштів Державного дорожнього фонду розпорядники бюджетних коштів мають право брати бюджетні зобов’язання понад фактичні надходження спеціального фонду з урахуванням того, що кредиторська заборгованість розпорядників бюджетних коштів за середньостроковими зобов’язаннями за договорами на кінець поточного бюджетного періоду не може перевищувати залишку коштів спеціального фонду державного бюджету, утвореного за рахунок надходжень, які є джерелами формування державного дорожнього фонду.

Проект закону встановлює, що:

  • Державна цільова економічна програма розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення з переліком автомобільних доріг, на яких заплановано роботи з нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту, із зазначенням обсягів фінансування таких доріг в розрізі балансоутримувачів, затверджується Кабінетом Міністрів України.
  • Складений відповідно до Державної цільової економічної програми щорічний перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення із зазначенням обсягів бюджетних коштів для фінансового забезпечення таких об’єктів затверджується центральним органом виконавчої влади, що формує державну політику у сфері дорожнього господарства.

Нагадаємо, законопроєкт про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо середньострокового планування будівництва доріг було зареєстровано у Верховній Раді 29 серпня.

12 листопада закон було ухвалено нардепами.

Президент України Володимир Зеленський підписав документ.

Loading...