Обшуки у Медведчука – помста і тиск за принципову позицію партії, – Шуфрич

Нестор Шуфрич. Фото: The Kiev Times

Обшуки – реакція СБУ на те, що "Опозиційна платформа – За життя" добилась розслідування обставин протиправних дій щодо нардепів-членів фракції

Партія "Опозиційна платформа – За життя" має значну підтримку громадян – фракція є другою у парламенті. Нинішні ж обшуки в київському офісі Віктора Медведчука – помста за принципову позицію політсили.

Про це у коментарі журналістам телеканалу ZIK заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Нестор Шуфрич.

Він наголосив: обшуки в офісі голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука – реакція СБУ на те, що політсила добилась розслідування обставин протиправних дій щодо нардепів-членів фракції.

"Звичайно, сьогодні ми обурені тим, що у такий спосіб розправляються з опозицією. Різне ми бачили, але такі брутальні дії щодо другої політсили  і її представників у нашій країні – хочу звернути увагу "Опозиційна платформа – За життя" зайняла друге місце на парламентських виборах і сьогодні, згідно зі всіма рейтингами, друга у нашій країні – такі дії ми розглядаємо як помсту влади, спецслужб за нашу принципову позицію. За те, що ми сьогодні відстоюємо свої принципи, принципи наших громадян", – заявив Шуфрич.

Він підкреслив: політсила не боїться критикувати ті дії влади, які вважає неприйнятними та несправедливими щодо громадян України.

"Підкреслю: ми даємо об’єктивну оцінку. Підтвердженням цього є наше абсолютно зрозуміле, прозоре ставлення до процесів мирного врегулювання у нашій державі. У той же час ми категорично проти тих дій, які зараз ініціює влада – це і питання ринку землі, і свободи слова, і, найперше, соціальних гарантій наших громадян. Ми демонструємо, як можна сьогодні покращити життя наших громадян, хто цьому заважає, для кого сьогодні "країна в смартфоні" є важливішою, ніж життя наших громадян", – наголосив Шуфрич.

Він зауважив: за цю принципову позицію партія зараз має підтримку великої частини громадян країни. Тож сьогодні відчувається "помста і тиск за цю позицію".

Як повідомлялось, партія "Опозиційна платформа – За життя" заявила про обшуки в київському офісі Віктора Медведчука.

Нагадаємо, раніше Державне бюро розслідувань порушило кримінальну справу  проти СБУ за фактами незаконного стеження її співробітниками за депутатами "Опозиційної платформи – За життя" і незаконного проведення проти них інших оперативних заходів.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук наголошував, що всіх виконавців незаконного стеження з боку СБУ за депутатами буде притягнуто до кримінальної відповідальності.

Loading...