На МКС з'явився готель для роботів

Він розташований на зовнішній стороні МКС

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) запускає готель для роботів на Міжнародній космічній станції. Про це повідомляє пресслужба агентства.

"Іноді роботам також потрібне місце для проживання в космосі. NASA поєднує "готель для роботів" на зовнішній стороні Міжнародної космічної станції з майбутнім запуском Robotic Tool Stowage (RiTS), захисного накопичувача для критично необхідних робототехнічних інструментів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, корпус RiTS забезпечуватиме тепловий і фізичний захист від радіації та крихітних швидкісних об'єктів, що проникають через космос. Теплова система RiTS підтримує ідеальні температури для приладів, допомагаючи їм залишатися функціональними. Наявність корпусу також допоможе роботизованій руці космічної станції Dextre легко знаходити, брати та повертати інструменти.

Нагадаємо, орбітальна станція NASA Lunar Reconnaissance Orbiter (LRO) сфотографувала місце падіння індійського спускного апарата "Вікрам", який зазнав краху на Місяці у вересні 2019 року.

Loading...