live

Медведчук: Зеленський може зірвати Мінські домовленості у рамках "нормандського формату"

"Опозиційна платформа - За життя" Народний депутат Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що Зеленський може зірвати Мінські домовленості у рамках "нормандського формату".

Трансляцію вів телеканал ZIK.

"З урахуванням того, що ми перебуваємо напередодні зустрічі у "нормандському форматі", відбувається прийняття постанови Верховної Ради про прискорення кроків, спрямованих на інтеграцію України в НАТО. Я думаю, що це чистої води провокація. Провокацією можна назвати і заяву Пристайка в Лондоні на конференції НАТО, де він порівняв Росію та тероризм як єдине ціле. Я думаю, що це також не додає з боку керівника МЗС питання тих мирних домовленостей, які повинні відбуватися в рамках "Нормандського формату". Зрештою, як і заяви самого Зеленського, які він дав західним ЗМІ, про своє відношення до Мінських домовленостей, які він вважає неправильним, з якими він не згоден, зокрема у питаннях проведення виборів і встановлення контролю на кордоні з Росією",– заявив депутат.

На його думку, такі заяви спрямовані на одне – щоб зірвати Мінські домовленості в рамках "нормандського формату", який має відбутися 9 грудня.

"Фактично, сьогодні і Зеленський, і його команда, його фракція в парламенті, все більше використовує риторику "партії війни" попереднього режиму. Вони стають на ці позиції і тим самим вони створюють цю базу, за якою ці мирні домовленості, які передбачено в рамках "нормандського формату" можуть бути зірвані",– додав Віктор Медведчук.

Нагадаємо, в Офісі президента України Володимира Зеленського підтвердили, що 9 грудня під час саміту в Парижі пройде зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії.

Повідомлялося і про можливу особисту зустріч президентів України Володимира Зеленського і Росії Володимира Путіна.

Loading...
Loading...
Loading...