Медведчук: Під час зустрічі в "нормандському форматі" є можливість домовитися про обмін утримуваними

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Під час зустрічі в "нормандському форматі" є можливість домовитися щодо обміну утримуваними. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради. 

"Ще одне питання – це питання обміну між Донецьком, Луганськом і Києвом. І тут, я вважаю, є можливість домогтися позитивного результату, причому найближчим часом. Я думаю, що на "нормандському форматі" буде ухвалено рішення. Як мінімум проект його є: протягом місяця здійснити такий обмін", - сказав він.

"За останніми даними, у Донецьку і Луганську встановлено 76 осіб, яких можуть і мають повернути до України, до своїх родин і до рідних. Це ті особи, враховуючи принцип всіх установлених на всіх установлених, який буде взято за основу в межах "нормандського формату". Зі свого боку вони хочуть повернути приблизно 120-140 осіб, котрих сьогодні тримають на території України", - додав Медведчук.

Раніше повідомлялося, що 3 грудня за участю президента України Володимира Зеленського відбулася координаційна нарада в рамках підготовки до зустрічі в "нормандському форматі", в ході якого були затверджені можливі сценарії реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон заявив, що лідери Франції, Німеччини, Росії та України зустрінуться в Парижі 9 грудня з метою активізації зусиль у пошуках мирного врегулювання конфлікту на сході України.

У Кремлі підтвердили, що саміт у "нормандському форматі" дійсно запланований на 9 грудня в Парижі.

Loading...