live

Медведчук: НАТО сьогодні невигідно, щоб Україна стала повноправним членом Альянсу

Віктор Медведчук. Фото: 112.ua
загрузка...
загрузка...

Для НАТО сьогодні невигідно, щоб Україна стала повноправним членом Альянсу. Про це голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, спілкуючись з журналістами в кулуарах Верховної Ради. 

"Про курс до НАТО. На повноцінне придбання НАТО. Але ми ж знаємо і позицію самого НАТО з цього приводу, і ми знаємо позицію якщо і не НАТО, то хоча би ми виходимо з того, що навіть помічник з питань національної безпеки президента США пана Трампа буквально декілька днів тому заявив, що на сьогодні це не питання нинішнього етапу розвитку відносин між НАТО та Україною, і для НАТО невигідно, щоб Україна стала повноправним членом НАТО, тому що ніхто не хоче сваритися з Росією", - сказав він.

"Більш ніж барвиста, прямолінійна заява, тим паче з боку США, мала би протверезити всіх. Не тільки партію війни, але й тих, хто поки що тільки претендує на місце партії війни в Україні", - додав нардеп.

Нагадаємо, Верховна Рада закликала президента України забезпечити підготовку і подачу в грудні 2019 року в Північноатлантичну раду НАТО та генеральному секретарю НАТО звернення про підтвердження намірів України отримати План дій щодо членства в НАТО.

Loading...
Loading...
Loading...