live

Лікарі розповіли про небезпеку прийому знеболювальних

Таблетки. Ілюстративне фото
загрузка...
загрузка...

Безконтрольний прийом знеболюючих для боротьби з болями в тілі через грип - це погана ідея

Безконтрольний прийом знеболюючих для боротьби з болями в тілі через грип - це погана ідея, особливо якщо цього не рекомендував лікар. Опубліковане в журналі Journal of Infectious Diseases дослідження показало, що прийом знеболюючих проти грипу погіршує перебіг хвороби, пише Країна здоров’я.

Голова болить сильніше. Прийом знеболюючих для лікування головного болю приносить більше шкоди, ніж користі. Лікарі Національного інституту здоров'я і клінічного удосконалення встановили, що надлишковий прийом подібних таблеток призводить до передозування. А через це головний біль стає важчою і важко переноситься.

Підвищують ризик інфарктів та інсультів. Якщо ви вже пережили інфаркт, вам не можна приймати ніякі ліки без згоди лікаря. Як з'ясували дослідники з Університету Копенгагена, прийом знеболюючих після інфаркту збільшує ймовірність інсульту або повторного інфаркту протягом року на 59%.

Пошкодження нирок. Ваші нирки відповідають за фільтрацію ліків з організму. Прийом дуже великої кількості лікарських препаратів може спровокувати алергічні реакції або пошкодження нирок. Як показало дослідження, результати якого опубліковані журналом American Family Physician Journal, неправильне використання безрецептурних знеболюючих відповідає за 20% випадків гострої ниркової недостатності.

Викликають залежність. Тривале використання знеболюючих може спровокувати фізичну залежність від цих ліків. А це означає, що організм почне адаптуватися до хімічних компонентів таблеток і вибудовувати до них несприйнятливість. Згодом це спровокує синдром відміни або ломку, якщо ви вирішите несподівано припинити пити ліки. Інформацію про це публікує The Health Site.

Нагадаємо, вчені виявили нову небезпеку впливу холестерину на здоров’я.

Loading...
Loading...
Loading...