Кузьмін про обшуки в офісі Віктора Медведчука: Влада діє старими методами - використовує СБУ у політичних цілях

Ренат Кузьмін Скріншот ZIK

"Усе це дуже схоже на помсту СБУ"

Нова влада застосовує старі заїжджені методи старої влади – використовує СБУ у політичних цілях.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ренат Кузьмін.

Таку заяву парламентар зробив біля офісу голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народного депутата Віктора Медведчука, де у ці хвилини тривають обшуки. Ренат Кузьмін повідомив, що йому відчинили двері люди, озброєні автоматами, і в одностроях із написом "СБУ", які, ймовірно, проводять слідчі дії. Проте народного депутата так і не впустили до приміщення, офіс наразі зачинений.

"Зважаючи на те, що у цьому приміщенні є офіси народних депутатів, то проведення обшуків у депутатів, у їхніх приймальнях, а також майна депутатів, є злочином", – наголосив Ренат Кузьмін.

Народний депутат акцентував, що якщо працівники СБУ таки проведуть обшуки у парламентарів, то вони вчинять посадовий злочин і будуть притягнені за це до кримінальної відповідальності.

"Усе це дуже схоже на помсту з боку Служби безпеки України за звернення, яке депутати "Опозиційної платформи – За життя" скерували до Державного бюро розслідувань. У цьому зверненні опозиційні депутати вимагали від ДБР порушення кримінальної справи щодо співробітників СБУ, які, за інформацією, опублікованою у ЗМІ, здійснюють незаконне стеження та застосування оперативно-технічних засобів щодо опозиційної партії "Опозиційна платформа – За життя", – заявив Ренат Кузьмін.

Парламентар акцентував: "Схоже, що влада застосовує старі заїжджені методи старої влади – використовує СБУ у політичних цілях, у цілях, далеких від судочинства. Якщо нова молода команда Зеленського продовжує методи Порошенка, то ми всі зіштовхнемося із ситуацію, за якої законів дотримуватися не будуть, спецслужби будуть виконувати політичні замовлення, а опозиційні політики будуть сидіти по в’язницях, у нелегальному становищі і будуть вимушені боротися з чинною владою доступними їм методами".

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань порушило проти СБУ кримінальну справу за фактами незаконного стеження її співробітниками за депутатами "Опозиційної платформи – За життя" і незаконного проведення проти них інших оперативних заходів.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук наголошував, що всі виконавці незаконного стеження з боку СБУ за депутатами будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Як повідомляли напередодні, до входу в офіс партії "Опозиційна платформа – За життя" у Харкові повісили гранату.

Loading...