Купрій: Якби у нормальній країні президент виділив державну охорону клерку, був би імпічмент

Скріншот ZIK

Богдан сам оголосив себе клерком, аби уникнути люстрації

Якби у державі із нульовою толерантністю до корупції президент видав наказ про забезпечення державною охороною людини, щодо якої таке не передбачено законом, це спричинило б процедуру імпічменту.

Про це в ефірі програми "Кожен з нас президент" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України VIII-го скликання Віталій Купрій.

Він нагадав: Володимир Зеленський видав розпорядження, яким надав державну охорону голові Офісу президента Андрієві Богдану.

"Це розтрата державних коштів", – заявив Купрій.

Адже, він підкреслив, Богдан не є, наприклад, народним депутатом, щоб мати можливість користуватись такими послугами.

"Він – клерк і сам це зробив, аби уникнути люстрації. Перевів це все у формат – "ми офіс, ми усякі канцелярські приладдя переносимо". А тепер Зеленський видав незаконне розпорядження", – зауважив експерт.

Він переконаний: це розтрата державних коштів, яка "у нормальній країні" спричинила би процедуру імпічменту.

"Є нульова толерантність до корупції, президент не може видавати жодного наказу, який суперечить закону і яким розтрачує державні кошти. Він тут почав із цього, а потім піде-піде-піде. Зараз він спокійно покриваю юзіків, усі корупційні скандали. Богдан же не просто так роздає зарплати в конвертах. Це все санкціоновано президентом. Це шалена корупція", – переконаний Купрій.

Мовляв, депутат, який хоча б раз взяв "зарплату" в конверті, стає членом мафіозного злочинного угруповання і голосуватиме так, як йому наказують через загрозу кримінальної відповідальності.

"Вони роблять маріонеткову фракцію, яка потім голосує за всілякий непотріб", – підкреслив Віталій Купрій.

Нагадаємо, журналісти Bihus.Info повідомили, що президент України Володимир Зеленського своїм розпорядженням від 26 червня 2019 року надав державну охорону керівнику Офісу президента Андрію Богдану, попри те, що закон не передбачає таких дій.Loading...