live

Кількість постраждалих під час пожежі в одеському коледжі збільшилася до 25

ДСНС

Наразі ведеться пошук низки учнів і співробітників коледжу

В лікарнях Одеси перебувають 25 осіб, які постраждали під час пожежі у коледжі – 15 учнів і 4 співробітники коледжу, а також 6 співробітників ГУ ДСНС в Одеській області.

Про це повідомляє пресслужба Одеської міськради.

"Станом на 17-у годину в стаціонарах лікарень міста знаходяться 25 осіб, які постраждали в результаті пожежі: 15 учнів коледжу, 4 співробітники коледжу і 6 співробітників ГУ ДСНС в Одеській області. Всім пацієнтам надається кваліфікована медична допомога, постраждалих забезпечено необхідними медикаментами і препаратами крові", – сказано у повідомленні.

Там також уточнили, що внаслідок пожежі загинула студентка коледжу, яку було доставлено ​​у важкому стані і яка померла в МКЛ №1.

Зазначається, що зараз ведеться пошук низки учнів і співробітників коледжу, з якими досі не вдається встановити зв’язок.

Нагадаємо, сьогодні в Одесі близько 10:00 сталася масштабна пожежа на третьому поверсі будівлі, що на розі вулиць Пушкінської та Троїцької (відома як архітектурний пам’ятник "Прибутковий будинок Асвадурова"). Зокрема, займання сталося у приміщенні економічного коледжу, який там розміщено. Вогонь поширився на 700 м. кв.

Попередньо повідомлялося про 10 потерпілих. Пізніше у Нацполіції Одеської області уточнили, що внаслідок пожежі було госпіталізовано 22 особи, з яких одна жінка померла. Loading...
Loading...
Loading...