live

Бужанський про "перезавантаження" ДБР: Порошенко був у захваті

Скріншот ZIK Максим Бужанський

"Рябошапка хоче зробити із ДБР маленький "клон" ГПУ"

Немає значення, яким буде прізвище наступника Романа Труби на посаді керівника "перезавантаженого" ДБР, якщо це не буде самостійна фігура.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Гість програми, коментуючи питання щодо "перезавантаження" Державного бюро розслідувань (ДБР), зауважив, що ДБР було єдиним органом, який "реально займався переслідуванням Порошенка".

"Переслідуванням не в тому сенсі, щоб мучити його…, а в сенсі спроби притягнути його до відповідальності, з’ясувати те, що відбувалося. У президентський закон про Державне бюро розслідувань між першим і другим читанням була акуратно внесена 320-та поправка (не президентом внесена, а домалювали, знаєте, як маленький штришок), якою "перезавантажувалося" керівництво ДБР. Ця поправка ініційована генеральним прокурором. Ну, Порошенко був у захваті, він просто світився і почував себе людиною, якій вільну виписали", – заявив Максим Бужанський.

Нардеп продовжив, що, "перезавантажуючи" ДБР, в Україні "забрали єдиний орган, який ним займався".

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася, хто може стати наступним керівником ДБР після Романа Труби. Максим Бужанський звернув увагу на те, що останнім часом спостерігалася ціла хвиля компромату проти Труби. На його переконання є лише один "вигодоотримувач", і це – попередній президент Петро Порошенко. А ось ініціатором нардеп називає генерального прокурора Руслана Рябошапку, який, каже Максим Бужанський, хоче зробити із ДБР маленький "клон" ГПУ. З огляду на це, наголосив гість програми, немає значення, яким буде прізвище наступника Романа Труби на посаді керівника ДБР, якщо це не буде самостійна фігура.

Нагадаємо, 3 грудня народні депутати ухвалили у другому читанні в цілому закон №2116 про перезапуск роботи Державного бюро розслідувань.

Як повідомляли, у ЗМІ пишуть, що керівником ДБР може стати заступник генпрокурора Віктор Трепак.

Більше на цю тему читайте тут: "Що означає ухвалений законопроєкт про перезавантаження ДБР?"

Loading...
Loading...
Loading...