live

Буде шок і жах, – Бужанський про наслідки штучного заниження курсу валют

Скріншот ZIK Максим Бужанський

"Це буде не просто криза"

Нині в Україні свідомо занижують курс валют, проте в який момент курс відстрелить угору з такою силою, що це буде не просто криза, це буде шоком і жахом, що вдарить по всіх.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Максим Бужанський.

Ведуча Наташа Влащенко процитувала міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофія Милованова, який заявляв, що "курс долара на рівні 24 гривень – це нова реальність для України, де складніше стає експортерам, а імпортерам і громадянам краще". Вона поцікавилася – про що це?

"Це про те, що вони свідомо занижують курс… Але ця ревальвація, яка відбувається, абсолютно штучна. І в який момент він (курс. – Ред.) відстрелить угору з такою силою, що це буде не просто криза, це буде шок і жах", – спрогнозував Максим Бужанський.

Наташа Влащенко звернула увагу на те, що ситуація "відстрелить" не по міністру Милованову, а по всій країні.

"По всіх відстрелить. Ви ж бачите, ми не мовчимо про це", – додав Максим Бужанський.

Як повідомляли, курс долара на 4 грудня впав до нового чотирирічного мінімуму.

Нагадаємо, екснардеп кількох скликань, член Ради Національного банку України у 2003-2005 та 2007-2014 роках Василь Горбаль розповів про секретну нараду в президента щодо курсу долара.

Loading...
Loading...
Loading...