live

Бізнесмен Соболєв озвучив прізвища ймовірних замовників замаху на нього

Фото з відкритих джерел В'ячеслав Соболєв

"Двоє суддів, які за час своєї роботи стали мільярдерами, у яких по 300 апартаментів в Іспанії, Австрії"

Депутат Київської обласної ради, бізнесмен В’ячеслав Соболєв, трирічного сина якого вбили під час обстрілу авто, назвав прізвища людей, які можуть бути причетні до замаху на нього.

Про це він заявив під час брифінгу у Шевченківському районному суді, де обирався запобіжний захід підозрюваним у вбивстві хлопчика, який транслювався в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK."Двоє суддів, які за час своєї роботи стали мільярдерами, у яких по 300 апартаментів в Іспанії, Австрії і які живуть приспівуючи, у них все добре. Я думаю ви розумієте про кого мова - Ємельянов, Татьков… В цій компанії також є ще дві людини: Брославський та Малік. Думаю ви також не один раз чули ці прізвища", –  розповів Соболєв.

Також, за словами Соболєва, у його списку є бізнесмен із Маріуполя Микола Будика, Євгенія Бурун, Михайло Іванюк та Олександр Грановський.

"Я пропоную, щоб всі ці люди, в мене навіть претензій немає, наразі, "сіли" на детектор брехні переді мною, суспільством, поліцією. Нехай вони покажуть, що вони невинні. Але я знаю більше, аніж вони думають", – зазначив підприємець.

Нагадаємо, увечері у неділю 1 грудня у центрі Києва сталася стрілянина. У перші кілька годин правоохоронці, що одразу прибули на місце події, не розкривали подробиць та імен жертв нападу. Однак пізніше стало відомо, що за кермом сидів бізнесмен та депутат Київської обласної ради В’ячеслав Соболєв, а на задньому сидінні – його трирічний син Сашко, який помер у "швидкій".

Правоохоронці затримали двох молодиків, яких підозрюють у вбивстві дитини 1 грудня у Києві під час нападу на авто депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва.

Голова Національної поліції Ігор Клименко заявив, що основні версії замаху на депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва, які зараз розглядає поліція, - це сімейно-побутові проблеми, фінансово-господарська діяльність, а також минула та теперішня професійна діяльність. 

Шевченківський районний суд Києва 4 грудня відправив під арешт на 2 місяці без права застави підозрюваного у вбивстві трирічного сина депутата Київської обласної ради В'ячеслава Соболєва Андрія Лаврегу.

Loading...
Loading...
Loading...