Зеленський підписав закон про ефективне використання земель оборони

president.gov.ua

Закон України сприятиме створенню більш тісної взаємодії підрозділів об’єднаної цивільно-військової системи

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про внесення змін до статті 4 Закону України "Про використання земель оборони" щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

"3.12.2019 Закон повернуто з підписом від Президента", - написано у карточці законопроєкту.

Як зазначається, проєкт акта розроблений з метою вдосконалення та прискорення процесу розміщення засобів зв'язку, навігації та спостереження (ЗНС) об’єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України, підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок.

Прийняття Закону України сприятиме створенню більш тісної взаємодії підрозділів об’єднаної цивільно-військової системи та підрозділів Міністерства оборони України в частині організації використання повітряного простору як у мирний час, так і в особливий період.

Подальше врегулювання процесу використання земель оборони для розміщення засобів зв'язку, навігації та спостереження (радіотехнічного забезпечення), що належать підрозділам об'єднаної цивільно-військової системи організації повітряного руху України, сприятиме ефективнішому використанню вже виділених земельних ділянок, дасть змогу не виводити з користування землі іншого призначення для розміщення засобів ЗНС, зменшити витрати на створення енергетичної, транспортної та соціальної інфраструктур під час введення в експлуатацію нових засобів.

Нагадаємо, закон було зареєстровано у Верховній Раді 11 травня 2016 року. Документ було ухвалено у першому читанні Верховною Радою попереднього скликання. Народні депутати Верховної Ради ІХ скликання ухвалили в цілому закон 14 листопада 2019 року. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон 18 листопада.

Loading...
Loading...
Loading...