"Запитання на мільйон доларів": Залмаєв – про шанси відкритого гея з Індіани стати наступником Трампа

Пітер Залмаєв Скріншот ZIK

"Він дуже молодий, але він прекрасно говорить"

Мер одного з міст у штаті Індіана Піт Бутиджидж, який не приховує, що є геєм, - хоч і дуже молодий, але прекрасний оратор, і нині він має дуже хороші шанси перемогти в Айові.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив директор міжнародної некомерційної організації "Євразійська демократична ініціатива" Пітер Залмаєв.

Ведуча Наташа Влащенко поцікавилася у гостя програми щодо ймовірного наступника Дональда Трампа на посту президента США. Так, одним із ймовірних претендентів називають мера одного з міст у штаті Індіана Піта Бутиджиджа, який не приховує, що є геєм. Ведуча адресувала експерту запитання, чи готові нині США до того, щоб відкритого гея обрати президентом.

"Це насправді, що називається, запитання на мільйон доларів", – заявив Пітер Залмаєв та розповів про дискусії стосовно цієї кандидатури, а також інших прогресивних кандидатів.

"А Бутиджидж – дуже поляризуючий, але у нього дуже хороші шанси зараз перемогти в Айові, а Айова – це перший штат в праймеріз по Штатах", – зазначив Пітер Залмаєв.

Експерт продовжив: "Він дуже молодий, але він прекрасно говорить. Він, напевно, найкращий оратор із усіх, кого я бачив на цій, і так уже, я думаю, перенаселеній сцені демократів… Він просто прекрасний сам собою – він добре говорить, він говорить правильні речі, він дуже обтічно торкається теми свого не тільки відкритого гейства, а й відкритого партнерства (він живе з чоловіком чи дружиною, я не знаю, як вони розподілили ці ролі). Але це нечувано, і сам факт, що такий консервативний сільськогосподарський штат, як Айова обирає Бутиджиджа…, говорить про те, що ми живемо у зовсім  новому дивному світі… і чим чорт не жартує. Свого часу Обама – це була нечувана і абсолютно безпрецедентна перемога, в яку не вірили. Трамп – у перемогу Трампа не вірили".

Як повідомляли, в Палаті представників триває розслідування про імпічмент президенту. Демократи звинувачують Трампа в спробі втягнути Україну в президентські вибори в США шляхом проведення розслідування проти його головного конкурента — колишнього віце-президента США Джо Байдена.

Нагадаємо, Комітет з розвідки Палати представників Конгресу США готує звіт за результатами розслідування щодо імпічменту президента Дональда Трампа.

Loading...