Замучила совість: У Великій Британії злодій повернув вкрадену гармату через 30 років

Він також залишив записку, в якій вибачився

Викрадена корабельна гармата ВВС Русская служба

У графстві Лінкольншир, Велика Британія, невідомий повернув корабельну гармату ХІХ століття, яку викрав 30 років тому. Про це повідомляє ВВС Русская служба.

Згідно з повідомленням, таких гармат в Тілбі було дві. Їх подарувала жителям села Тілбі багата місцева сім'я Теннісон д'Ейнкур, на гроші якої в Тілбі були також побудовані школа і зал для зборів, біля якого ці гармати і стояли. Другу гармату також було викрадено і до цього часу не знайдено.

Як зазначається, у записці злодій вибачився за крадіжку перед мешканцями села. Це єдиний злочин, який він зробив у своєму житті, і весь цей час його жахливо мучила совість. Автор написав, що гармата була завантажена у вантажівку його "так званими друзями", поки він чекав у машині.

Також у записці йшлося про те, що зброя в повному бойовому порядку і з неї навіть кілька разів стріляли на історичних реконструкціях.

Нагадаємо, відразу два письменники отримали "найстрашнішу літературну премію у Великобританії" - Bad Sex Award, яку присуджують за "неймовірно жахливі описи сексу в хорошій художній літературі".

Loading...