Яскравий сигнал силовикам, що треба обслуговувати владу, – Кузик про перезапуск ДБР

Петро Кузик, депутат Київської міської ради ВО "Свобода" ZIK

Зараз відбувається подальша узурпація влади, – вважає Кузик

Звільнення голови ДБР Романа Труби – яскравий сигнал всім силовикам, що владу треба якісно і вчасно обслуговувати.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив депутат Київської міської ради ВО "Свобода" Петро Кузик.

Ведуча поцікавилася, чому окрім Романа Труби не звільнили тих людей, які втручалися в роботу ДБР і чи не стане це сигналом для силовиків, що влада зливає тих, хто на неї працюють. У відповідь пан Кузик зауважив, що таким чином відбувається подальша узурпація влади, яка не може бути непомітною.

"Хотів би звернути увагу на тому, що саме президент призначатиме керівника ДБР, функціонал якого боротися зі злочинністю в найвищих ешелонах влади. Це яскравий сигнал всім силовикам, що треба обслуговувати владу, і обслуговувати якісно та вчасно", – сказав Кузик.

Водночас, за словами депутата, звільнення Труби свідчить про те, що в країні нічого не змінилось.

"Змінились тільки люди, які осідлали фінансові тіньові потоки. Крім того, нинішня влада вже стільки понапорушувала закони, що, коли зміниться режим, їй доведеться сидіти в тюрмі за це", – сказав Кузик.

Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня, Народні депутати ухвалили у другому читанні в цілому закон №2116 про перезапуск роботи Державного бюро розслідувань. "За" відповідне рішення проголосували 250 нардепів.

Loading...