Волинську ОДА очолив луганчанин Юрій Погуляйко

Луганчанин Юрій Погуляйко очолив Волинську ОДА

На позачерговій сесії депутати Волинської обласної ради прийняли звернення до президента з вимогою не призначати Погуляйка головою Волинської ОДА

Головою Волинської облдержадміністрації призначили луганчанина Юрія Погуляйка.

Представив його на новій посаді перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов під час офіційної зустрічі за участю керівників органів влади та місцевого самоврядування 3 грудня в приміщенні ОДА. Відзначимо, що захід розпочався майже з двогодинним запізненням, – повідомляють Волинські новини.

Перший заступник керівника Офісу президента Сергій Трофімов насамперед перепросив через затримку.

"Зранку в нас випав сніг, місто стоїть у заторах, не міг доїхати до аеропорту. Президент, враховуючи важливість Волинської області, хотів бути тут присутнім, але невідкладні робочі справи не дали йому такої можливості", – заявив Трофімов.

Відзначимо, раніше стало відомо, що, попри повідомлення в ЗМІ, президент Володимир Зеленський не приїде до Луцька, аби особисто представити нового очільника Волинської ОДА.

28 жовтня уряд погодив призначення головою Волинської ОДА Юрія Погуляйка. Після цього лідер Національного Корпусу Андрій Білецький оприлюднив відео, у якому розповів, що у зриві акції протесту проти відведення українських військ у Золотому винен ексзаступник голови Луганської ОДА Юрій Погуляйко. Також Білецький зазначив, що Погуляйко відомий на Луганщині тим, що "кришує" незаконну вирубку лісу.

Волиняни з недовірою та без ентузіазму зустріли новину про ймовірне призначення колишнього міліціонера, посадовця з Луганщини, адже після звільнення киянина, колишнього заступника міністра внутрішніх справ Олександра Савченка всі очікували, що Волинь нарешті отримає місцевого керівника.

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до президента Володимира Зеленського щодо призначення керівником Волинської ОДА поліцейського з Луганщини. Він зазначив, що не може бути керівником області людина, яка працювала і жила в іншому регіоні.

На позачерговій сесії депутати Волинської обласної ради прийняли звернення до президента з вимогою не призначати Погуляйка головою Волинської ОДА.

Довідка.

Юрій Михайлович Погуляйко донедавна перебував на посаді першого заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Народився у селі Верхнєшевирьовка Краснодонського району Луганської області 12 листопада 1978 року.

Має три вищі освіти. Закінчив Луганський державний аграрний університет (менеджер організацій і підприємств), Міжрегіональну академію управління персоналом (юрист), Академію управління Міністерства внутрішніх справ (юрист).

Трудову біографію почав дільничним інспектором міліції, оперуповноваженим відділення Державної служби боротьби з економічної злочинністю Краснодонського міського відділу УМВС України в Луганській області.

Проходив службу на посадах рядового та керівного складу в органах внутрішніх справ МВС України в Миколаївській, Дніпропетровській, Чернігівській та Луганській областях, потім у Національній поліції України.

Останнє місце роботи до призначення першим заступником голови Луганської облдержадміністрації – служба в податковій міліції Головного управління ДФС у Донецькій області.

Одружений, виховує двох дітей.

Разом із дружиною має у власності дві квартири в Луганську, одну квартиру в Києві, елітний автомобіль і більше трьох мільйонів гривень готівкою.

Loading...