"Vodafone Україна" остаточно продали

Vodafone Ukraine

Зміна власника з російського МТС на NEQSOL Holding, до складу якої входить азербайджанський оператор стільникового зв'язку Bakcell, не вплине на діяльність компанії "Vodafone Україна", заявили в холдингу

Компанія NEQSOL Holding, до складу якої входить азербайджанський оператор стільникового зв'язку Bakcell, 3 грудня оголосила про завершення придбання 100% акцій "Vodafone Україна". Фінансування угоди надала група міжнародних фондів і фінансових установ на чолі з J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G, ідеться в заяві, опублікованій на сайті компанії.

Про розмір і умови залучення коштів не повідомляють.

У релізі йдеться, що зміна власника не вплине на діяльність "Vodafone Україна".

"Компанія й далі надаватиме послуги під брендом Vodafone та виконуватиме всі свої зобов'язання перед своїми співробітниками, клієнтами та партнерами. NEQSOL Holding надасть докладнішу інформацію про свої плани на українському ринку пізніше", – ідеться в повідомленні.

У жовтні NEQSOL Holding через ТОВ Telco Solutions and Investments, підконтрольне Bakcell, і російська компанія МТС підписали угоду про придбання азербайджанською компанією "Vodafone Україна". У межах угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto s.a.r.l. продала 100-відсоткову частку в компанії Preludium B.V. (Нідерланди), єдиному акціонеру ПрАТ "ВФ Україна", за $734 млн, зокрема відкладений платіж на суму приблизно $84 млн.

У жовтні Антимонопольний комітет України дозволив азербайджанському оператору придбати "Vodafone Україна".

"Vodafone Україна" – один із трьох найбільших операторів мобільного зв'язку в Україні. Під цим брендом оператор працює із 2015 року. До цього працював під брендом МТС. Бренд Vodafone в Україні належить компанії Preludium B.V., проте кінцевим власником є російська компанія МТС.

Читайте також. Сідай, Давид, два: Що не так із продажем мобільного оператора Vodafone.

 

Loading...