В Україні відпустку за власний рахунок можуть збільшити до 30 днів, - Милованов

Тимофій Милованов

Міністр також повідомив, що скорочення строку перебування на лікарняному не планується

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонує законодавчо збільшити максимально визначений строк перебування у відпустці за власний рахунок з 15 до 30 днів на рік і не скорочувати максимальної кількості днів на лікарняному.

Про це на брифінгу про реформування сфери зайнятості населення заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

"Нині максимальний строк відпустки за свій рахунок становить 15 днів, ми пропонуємо 30 днів. Насправді ми пропонуємо людям йти у відпустку за власний рахунок, коли вони цього хочуть", - сказав він.

Милованов також заявив, що скорочення строку перебування на лікарняному є міфом. "Ще один міф - скорочення лікарняних, відпустки за свій рахунок. Таке не пропонується. Лікарняні ми плануємо залишити також до чотирьох місяців, як і тепер", - пояснив міністр.

Нагадаємо, сьогодні Фонд соціального страхування заявив, що виплату допомоги з тимчасової втрати працездатності та у зв'язку з вагітністю та пологами з початку грудня профінансовано на 782,2 млн грн.

 

Loading...