В Одесі досі без тепла сотні квартир

Мінрегіон: 18 листопада Новояворівськ та Новий Розділ будуть з теплом

Дві компанії-теплопостачальники не погасили свою заборгованість перед "Нафтогазом"

До кількох будинків в Одесі не подали опалення, бо компанії-теплопостачальники, які їх обслуговують, не сплатили борг "Нафтогазу".

Про це повідомили у пресслужбі "Нафтогазу".

Зазначається, що підприємство ОКП "Суворовський ЖЕК" заборгувало "Нафтогазу" 339,4 тисячі гривень,  а ТОВ "Еліткомсервіс Компанія"  не сплатило понад 300 тисяч гривень.

Відтак, обидві компанії, які обслуговують сотні квартир одеситів,  не включені до реєстру споживачів, що отримують газ для опалення.

"Ще влітку всі виробники тепла були неодноразово поінформовані про стан своєї заборгованості і заходи, які необхідно вжити, щоб не залишити людей без опалення взимку", — наголосив заступник голови правління Нафтогазу Сергій Перелома.

Також чиновник додав, що компанії, які звернулись за укладенням договору несвоєчасно, або не виконали вимог законодавства, створили проблеми мешканцям будинків, які обслуговують, і навіть намагаються звинуватити у бездіяльності "Нафтогаз".

Нагадаємо, на початку листопада  із запуском опалювального сезону в двох містах Львівської області Новояворівську та Новому Роздолі склалася критична ситуація, яку визнано надзвичайною техногенною катастрофою. Тамтешні підприємства заборгували за опалення у цих містах 4,5 мільйона гривень. 

Loading...
Loading...
Loading...